Iphone 5s gold 16gb

Shitet nga: ipad 14 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ose nderrohet iphone 5s gold 16gb factory unlocked ne gjendje perfekte pune.ka gervishtje ne kase por ekrani esht pa asnji lloj gervishtje me qese.shoqerohet me fish karikues dhe kllef mbrojtes.shitet ose nderrohet me smartfon tjeter +- vleren e lekeve.
Cmimi 350€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim