Iphone 5s gold 16gb

Shitet nga: elis 21 Sht 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shes iphone 5s gold 16gb i blere ne dyqan me letra te rregullta dhe garanci . celulari eshte shume pak i perdorur ska asnje gervishtje as para as mbrapa as anash. cmimi 450 euro i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim