Iphone 5s gold 16gb factory unlocked nderrohet

Shitet nga: iphone 25 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ose nderrohet iphone 5s gold 16gb factory unlocked ne gjendje pune perfekte.
telefoni ka disa gervishtje ne kase ndersa pjesa e ekranit esht perfekte.bateria ne gjendje perfekte
shoqerohet me kufje dhe karikues
cmimi 330 euro i diskutueshem
ose nderrohet me smartphone tjeter + vleren e lekeve
kontakt
whatsapp,viber
0697858345
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim