Iphone 5s Gold

Shitet nga: Jonathan pano 16 Dhj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5s gold 16gb shume pak i perdorur. I mbajtur ne gjendje perfekte por ka nje demtim te vogel. Iphoni shitet bashke me kutine origjinale dhe aksesoret qe ka brenda. Cmimi 50.000 te reja i padiskutueshem.
Nr kontakt: 0682013274
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim