Iphone 5s Gold

Shitet nga: Jonathan pano 15 Dhj 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5s gold 16gb pak i perdorur. I mbajtur ne gjendje shume te mire por ka disa gervishtje te vogla. Iphoni shitet bashke me kuti dhe aksesoret qe ka brenda. Cmimi 45.000 te reja i padiskutueshem.
Nr kontakt: 0682013274
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim