Iphone 5s 32 gb unlocked

Shitet nga: iphone 02 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
iphone 5s 32 gb white full unlocked dhe clean imei por i bllokuar me icloud
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim