Iphone 5s,16gb

Shitet nga: Niku 24 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mire.Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=hl
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim