Iphone 5s 16 giga

Shitet nga: Endri 11 Gsh 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

455 LEK

Komuna: Tiranë
iPhone 5s I pa perdorur, vjen me kufje dhe karikues origjinal. Telefoni eshte I zhbllokuar me çip (dmth punon me te gjitha kartat pervec karta Vodafone te reja). Telefoni eshte origjinal dhe e kam derguar nga Amerika, ju lutem me kontaktoni ne Whatsapp ose Viber ne +12816364483 ose dergoni email ne endri_3107@hotmail . Kujdes!!! Vetem nqs nuk keni Whatsapp apo email mund te kontaktoni ne 0696692800 , per te miren tuaj kontaktoni ne Whatsapp etj. Nuk bej nderrime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim