Iphone 5s 16 GB

Shitet nga: Niku 01 Nën 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

520 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5s i zi cel jepet bashk me karikus e kufje orgjinal dhe nje kllef
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim