Iphone 5s

Shitet nga: eri 25 Nën 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

530 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5s ne gjendje perfekte eshte shum pak I perdorur
iphone eshte 16 GB me qese perpara dhe me kelluf mbrapa
factory unlucky
Cmimi 5300mij lek pak I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim