Iphone 5s

Shitet nga: Xhadi 15 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

53 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten Iphone 5s ne ngjyrat e siperpermendura. Telefonat ne gjendje perfekte ( shikoni fotot) dhe te zhbllokuar me te gjitha kartat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim