Iphone 5s full unlocked me cdo lloj karte

Shitet nga: Iphone 03 Tet 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 5s gold 16gb full unlocked me cdo lloj karte
2 muaj i perdorur pa asnje gervishtje pothuajse i ri
Shoqerohet me kutin e vet dhe me aksesoret origjinal

Cmimi 440 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim