Iphone 5s 16 gb i zhbllokuar punon vetem me kar..

Shitet nga: Ani 01 Sht 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

520 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5s ,Nuk ka asnje gervishtje te vogel ,eshte. I zhbllokuar por punon vetem me karte AMC ,Eshte i perdorur 10 dite dhe nuk eshte i vjedhur sepse ma ka dhen AMC-ja ,Kush interesohet te kontaktoj me numrin e dhene me siper.Cmimi i pa diskutueshem 520 mije leke te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim