Iphone 5c 16 gb,shes ose nderroj

Shitet nga: Niku 08 Krr 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone eshte ne gjendje shume te mire dhe i paster,me kutin dhe te gjithe aksesoret origjinal.Preferohet nderrim me 4s dhe te me shtohet diferenca.Per kontakt ne :

kreshnikxhaxho@yahoo.com


https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=bookmarks

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim