Iphone 5S samsung S5 vetem per 530 euro te ri

Shitet nga: beto 23 Qer 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone 5 S Samsung S5 dhe cel te tj behen me porosi ne Dubai ....

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim