Iphone 5

Shitet nga: Iphone 07 Dhj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5 16 gb i bardhe ne gjendje perfekte ..telefoni eshte ne gjendje shume t mire i perdorur me kase mbrojtese dhe qese per ekranin
Cmimi 420 mij lek shume pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim