Iphone 5

Shitet nga: Iphone 03 Dhj 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 5 ne gjendje shume te mire pune.
I zhbllokuar fabrikisht, shoqerohet me kllef dhe karikus.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim