Iphone 5

Shitet nga: arjan 09 Nën 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Iphone 5 ne gjendje shum te mir, pervec nje demtimi shum te vogel ne cepin e majt mbrapa. Telefoni shoqerohet me karikues, kutin, dhe nje cover
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim