Iphone 5

Shitet nga: ivlin 18 Tet 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5 , 16 giga , i zhbllokuar me cip dhe pranon karte eagle por mund ti vendosesh cip per te gjitha kartat ose ti besh factory unlock
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim