Iphone 5

Shitet nga: iPhone 23 Sht 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
iPhone vjen bashk me karikues dhe kufjet origjinale ,,gjithashtu edhe kutia,, 16gb ,,,ios 8 ,,, shum I mirmbajtur me kontaktonni ne email sepse per momentin jam jasht shqiperi Brenda 1 jave jam ne Tiran ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim