Iphone 5

Shitet nga: jani 21 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

380 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 5 i bardhe ne gjendje te shkelqyer....factory unlock shenja te vogla perdorimi anesor ...ekran dhe pjesa prapa pa gervishje...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim