Iphone 5

Shitet nga: Jurges Alushi 11 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone 5 i perdorur por ne gjendje shume te mire, me karikues dhe kasa, factory unlocked dhe jailbreak ne versionin e fundit 7.1.2, 16GB, i sjelle nga Danimarka.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim