Iphone 5

Shitet nga: Xhino 06 Qer 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5 ne gjendje shume t mire 16gb ios 7.1.1bashke me telefonin jepen dhe askesoret origjinal..cmimi: 380 pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim