Iphone 5 gold ne gjendje perfekte

Shitet nga: Lio 12 Dhj 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sic lexohet edhe me titull shes iphone 5 gold , si ne foto , iphone eshte shume i bukur dhe pa asnje lloj defekti ..i zhbllokuar fabrike
Pa kufje , karikues
Cmimi 35000 lek i pa diskutushem ...
Nuk bej ndrrime ! Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim