Iphone 5 32gb

Shitet nga: Iphone 28 Sht 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Tiranë
ne gjendje sh te mire shum pak i demtuar ne nje cep. i bllokuar me icloud si ne foto. cmimi i padiskutushem dhe mos merrni ne cel duke pyet per zhbllokimin e cel. mund te interesoheni personalisht dhe pastaj te telefononi dhe zhbllokimi icloud kushton rreth 150lek te reja ne kosove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim