Iphone 5 32gb i zi

Shitet nga: indrit 19 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

43 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5 32gb i zi i factory unlocked ne gjendje perfekte, ios 7.1.2, perfshire karikues dhe fishe...Per me shume info mbi telefonin vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php

Cmimi 43000

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim