Iphone 5 32gb

Shitet nga: indrit 17 Tet 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5 32gb i zi i factory unlocked i ri ne kuti me karikues dhe fishe. Iphone eshte i paperdorur...Per me shume info mbi telefonin vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php

Cmimi 400euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim