Iphone 5 32GB

Shitet nga: ShesBlej 02 Dhj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone i mirembajtur, brenda ne cmim eshte edhe nje power case qe mundeson nje bateri shtes qe perdoret per te karikuar telefonin per raste emergjence por sherben edhe si mbrojtje per telefonin. Iphon-i eshte bler ne itali dhe shitet brenda kutise se saj origjinale bashk me karikuesin e saj origjinal.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim