Iphone 5/32GB

Shitet nga: Aldi 14 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5/32 gb te zi.Iphoni eshte ne DFU mode dhe nuk merr program.eshte i zhbllokuar i ardhur nga canadaja.kjo gje ndodhi pasu i nderrova baterine dhe doja ti instaloja program te ri.pranoj edhe nderrime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim