Iphone 5,32 gb,i zi

Shitet nga: Niku 20 Tet 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone eshte i zhbllokuar fabrike,ne gjendje shume te mire.Per kontakt ne :

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim