Iphone 5 16gb

Shitet nga: Genci 18 Dhj 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Ipone 5 16gb ne gjendje shum te mire pune pa asnje gervishje dhe pa rene asnje here ne toke i mbajtur me kelluf origjinal cmimi i pa diskutushem.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim