Iphone 5 16gb

Shitet nga: xxxxxx 09 Dhj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5 te bardh ne gjendje spektakolare shum i paster asnji gervishtje asgje mund t ket naj t holl fare qe me zor duket pir ngjan sikur sapo esht n xjerr nga kutja ...i ardhur nga europa pa chip thjesht perfekt si telefon me cmim shum shum te arsyeshem ...shitet per arsye furrnizimi....OKAZION kush e mbyll qe sot muhabetin per neser 370 mji lek....theksoj se te vetmet aksesor qe ka telefoni esht karikuesja kam dhe 5 t bardh dhe te zi 64 gb...disponoj edhe me te mir se ky ne foto

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim