Iphone 5,16gb

Shitet nga: Niku 23 Tet 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone eshte i zhbllokuar fabrike,ne gjendje te mire,ka disa gervishtje ne kase.Per kontakt ne :

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim