Iphone 5 16gb,me kuti dhe aksesor,280 euro

Shitet nga: Niku 19 Nën 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone eshte i zhbllokuar fabrike,ne gjendje shume te mire.Per kontakt ne :

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim