Iphone 5 16gb i zi

Shitet nga: indrit 19 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5 16gb i zi factory unlocked i perdorur ne gjendje perfekte. Perfshire karikues dhe fishe...Per me shume info mbi telefonin vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php

Cmimi 40000 leke
Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim