Iphone 5 16gb i bardhe

Shitet nga: indrit 19 Dhj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5 16gb i bardhe factory unlocked i perdorur ne gjendje perfekte,me karikues dhe fishe...Per me shume info mbi telefonin vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php

Cmimi 260euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim