Iphone 5 16gb & 64gb black&white

Shitet nga: xxxxxx 09 Dhj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Tiranë
Posedoj shum i phone 5 te bardh te zi ,16 dhe 64 gb ne gjendje shum te mir ...cmimi i padiskutueshem ..mund t vini ta shifni nji kafe avash avash po sju pelqeu ska gje..gjendja shum e mir e telefonave ..THEKSOJ: iphonat nuk jan ne black list jan plotsisht te paster te europes carrier:16.1 ...shiten per arsye furrnizimi ..jam shum trransparent me identitetin tim dhe korrektsine e pastertin e telefonave ... iphone 5 16gb => 265€ iphone 5 64gb=>300€ ...cmimet t padiskutueshme (lek kesh sbej n derime me telefona tjer...mas ores 10pm vetem sms
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim