Iphone 5 16Gb

Shitet nga: Iphone 18 Dhj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

34 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Apple Iphone 5 16GB i zhbllokuar nga fabrika. Tel ka disa gervishtje te lehta ne pjesen e pasme dhe anesore. Pa gervishtje ne ekran dhe ne gjende plotesisht funksionale.
Cmimi:34.000L
Cel: 0695416061 ose Inbox
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim