Iphone 5 16GB

Shitet nga: Gazi 09 Nën 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Iphone 5 16GB ngjyre i zi. I zhbllokuar fabrikisht. Tel eshte shume pak i perdorur. Nuk ka ABSOLUTISHT asnje gervishtje. Eshte si i ri. Me qese mbrojtese nga dy krahet dhe me kase silikoni siper. Tel i mbajtur nga person shume i kujdesshem dhe i perdorur gjithmone me shume kujdes. Tel. ndodhet ne Tirane. Cmimi : 430 Mije Lek. Kontakt : gazi9695@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim