Iphone 5 16 gb

Shitet nga: iphone 17 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
shitet iphone 5 16gb i bardh per pjes ka problem me qarkun ndoshta dhe rrugullohet ekrani dhe bateria jane te ri pa gervishtje....

100 euro i pa diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim