Iphone 5 16 gb

Shitet nga: Lulezim 13 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte blere ne Kanada dhe eshte origjinal ,punon me chip pa problem me te gjitha opsionet e tije me mrojerse ekrani dhe mrapa me kellef origjinal ,kufje dhe karikues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim