Iphone 5 16 gb i zi i zhbllokuar

Shitet nga: Lio 10 Dhj 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

34 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sic lexohet edhe ne titull shes iphone 5 , 16gb , i zi , zhbllokim fabrike ,
Telefoni vjen me gjith kuti dhe karikues.
Pa asnje defekt., i perdorur por ne gjendje perfekte pune
Cmimi 34.000 lek i pa diskutushem ose 33.000 pa kutine dhe karikuesin ...

Flm!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim