Iphone 5,16 gb,200 euro

Shitet nga: Niku 01 Sht 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mirePer kontakt ne :

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim