Iphone 5 16 GB

Shitet nga: Kristi 23 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

289 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet IPHONE 5 i bardhe i ardhur nga amerika i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked
pra JO ME CHIP!!
Ka memorje 16 GB Me version te sistemit me te fundit 8.1!

Vjen me kutin e vet origjinale,karikues fish dhe kufje origjinale !!
Telefoni eshte ne gjendje perfekte,si i ri ka shum pak shenja perdorimi
I Mbajtur gjithmon me qese mbrojtese ne ekran

Per me teper detaje:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim