Iphone 5 16/32 gb 1IPHONE 16GB NE GJENDJE SUPER

Shitet nga: xxxxx 18 Dhj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

365 LEK

Komuna: Tiranë
Iphone 5 te bardh ne gjendje shum te mir te paste factory unlock ..kam te mir kam te pagervishtur por jan t limituar ...cmimi i 16 gb esht 365...cmimi i 32 esht 380..kam dhe nje te zi 64 gb cmimi 395.....cmimet jan cmime te fundoi mos merrni fare per ulje se nuk i ul..mas ores 10pm vetem sms...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim