Iphone 5

Shitet nga: xxx 18 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 LEK

Komuna: Tiranë
shes ose nderroj nje iphone 5 e icloud ne gjndje shum te mir.shtoj dhe ndonje lek per ndonje tel tjeter.telefoni nuk esht i denoncuar os i vjedhur.shitet me kete cmim vetem per sot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim