Iphone 5

Shitet nga: Xhadi 04 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Iphone 5 i sapoardhur nga USA ne gjendje perfekte, telefoni eshte i shbllokuar dhe mund te perdoret me cdo lloj karte.
Fotot jane te telefonit aktual.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim