Iphone 5

Shitet nga: Agustin luli 15 Maj 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Iphone 5 , i zi , punon me te gjitha kartat , 16 GB , i mbajtur me qese , shoqerohet me karikusin origjinal dhe fishon .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim