Iphone 5 i zi 16gb urgjent

Shitet nga: eri 24 Tet 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Tiranë
shitet iphone 5 i zi ne gjendje shume te mire pune
me pak gerrvishtje ne anesore gje qe ju ndodh te gjith iphone
Ne gjendje perfekte
Karikus dhe kuti origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim