Iphone 4s16gb

Shitet nga: bledi 27 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
ESHTE I PA GERVISHTUR NGJYRE E BARDHE DHE UNLOCKED.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim